Hakkımızda

Are you thinking of selling?

Make an appointment for a free valuation of your property. We visit the property, advise you on a realistic asking price and we explain our way of working.
You can decide in all freedom whether or not you would like to work with us for the sale of your property.

Daha fazla bilgi edin

Bored with your interior?

Our decoration experts are at your disposal to guide you step by step in the design of your interior and will give you the best advice for your interior design.

Discover our tailor-made services to embellish the decoration of your home.

Explore our services

Your Site Title

Tony Fred, CEO

Kurucu ve baş vizyoner Tony, şirketin arkasındaki itici güçtür. Seviyor yazılımın geliştirilmesine katılarak ellerini dolu tutmak, pazarlama ve müşteri deneyimi stratejileri.

Mitch Stark, COO

Mich, zorlukların üstesinden gelmeyi çok seviyor. Yazılım endüstrisinde Ticari Direktör olarak çok yıllı deneyimiyle Mich, şirketin bugün bulunduğu yere ulaşmasına yardımcı oldu. Mich en iyi zihinler arasındadır.

Aline Turner, CTO

Aline, yaptıkları işi sevdiklerini söyleyebilen hayattaki ikonik insanlardan biridir. 100'den fazla şirket içi geliştiriciye danışmanlık yapıyor ve binlerce geliştiriciden oluşan topluluğa bakıyor.

Iris Joe, CFO

Iris, uluslararası tecrübesiyle, sayıları kolayca anlamamıza ve geliştirmemize yardımcı oluyor. Başarıyı artırmaya kararlıdır ve şirketi bir sonraki seviyeye taşımak için profesyonel zekasını sunar.